FBN Finans ve Yönetim Danışmanlığı

HAKKIMIZDA


FBN Yönetim Danışmanlığı

2000 yılında Yönetim Danışmanlığı alanında hizmet vermeye başlayan firmamız, ticari işletmelerin yönetim süreçlerini geliştirme aşamasında ERP yazılımlarına doğan ihtiyacı görmüş ve bu süreçte yönetim danışmanlığı hizmetiyle entegre olarak ERP çözümlerini de sunmaya başlamıştır. Şirketlerin faaliyet alanlarının genişlemesi ve taleplerinin gelişen çağa ayak uydurma ihtiyacı ile Microsoft Dynamics ERP çözümü ile yolumuza devam etmeyi uygun gördük.

Günümüzün rekabetçi pazarında yer alabilmek için, sadece büyümenin değil, onu yönetmenin de esas olduğunu gören FBN Danışmanlık, Microsoft Dynamics ERP çözümleri ile müşterilerinde, kurumsal iş zekası, mobilite, veriye her yerden erişim, finansal raporlama ve analiz süreçlerini iyileştirerek verimliliği artırmayı kendisine ilke edinmiştir.

Müşterilerimize beklentilerini aşan ve onları geleceğe taşıyan hedefler sunmak konusunda tutkuluyuz. Türkiye’nin önde gelen işletmeleriyle yönetim danışmanlığı konusunda yaptığımız çalışmalar bizi heyecanlandırıyor. Yönetim Danışmanlığı hizmetini sağlayan ekibimiz, organizasyonunuzun uzun vadeli başarısını sağlarken, müşteri organizasyonunun ihtiyaçlarını ve önceliklerini, mevcut çalışmalarınızla uyumlu hale getirmeye yardımcı olmakta…

NEDEN FBN


Güçlü İş Ortağı

FBN Yönetim Danışmanlığı, yenilikçi, işbirlikçi ve geleceği yeniden inşa etmek adına edindiği deneyim ve bilgi birikimi, en karmaşık sorunların çözümü için gerekli olan tüm araçları kullanarak, işletmenize yardımcı olan uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Ekibinizin günün yirmi dört saati çevrimiçi yardım, ürün güncellemeleri, ipuçları, destek önemli konuları ve daha fazlasına erişmesini sağlayan kendi kendine destek ve eş düzey çalışan desteği seçenekleri için daha fazla bilgi alın..

Yönetim danışmanlığı hizmetimiz ile size gerçekçi değer beklentileri sunacağız ve size uygun yöntemleri birlikte belirleyip, sonuca ulaşacağız.

Birlikte daha iyi bir yarın için çalışalım ve doğru soruları sorarak doğru yanıtlara birlikte ulaşalım,


Çalışanlarınızın müşteri sorgularını
hızlı bir şekilde yanıtlamasını ve ilk
iletişimde sorunları çözmesini sağlayın

FBN Yönetim Danışmanlığı Microsoft Dynamics AX

DENEYİM

deneyimi anlamlandıran bilgidir.
FBN Yönetim Danışmanlığı Microsoft Dynamics AX

BİLGİ

bilgiyi geliştiren tecrübedir
FBN Yönetim Danışmanlığı Microsoft Dynamics AX

TECRÜBE

tecrübeyi ödüllendiren başarıdır.
FBN Yönetim Danışmanlığı Microsoft Dynamics AX

BAŞARI

bilginin, deneyimin ve tecrübenin ödülüdür

BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRMEK

 

Özel baskı şirketi, müşteri ilişkileri yönetim aracını uyguladı ve kullanımı yüzde 246 artırdı.

IGH Solutions

 

Popüler Moda markası, yüzde 125 büyüme ve daha büyük perakendecileri barındırmak için işlemleri otomatikleştiriyor.

Head Gear/Blac Label

 

Savunma yüklenicisi, hayat kurtarıyor ve ERP çözümüyle yüzde 100 ROI elde ediyor..

BMI Defense Systems