Microsoft Dynamics Business Intelligence

Microsoft Dynamics AX kurumsal zeka ve raporlama araçlarıyla çalışanlarınızı destekleyin

Günümüzün rekabetçi pazarlarında başarı, kurumsal zeka bilgilerine self servis erişimle kuruluşunuzdaki bireyler, ekipler ve idarecileri desteklemeye dayanmaktadır. Microsoft Dynamics AX'in sağlam ve hazır özellikleri sayesinde tanıdık, kullanımı kolay araçlarla özelleştirilmiş kurumsal zeka (BI) bilgilerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Microsoft SQL Server içindeki performans ve hizmetler dahil kendini kanıtlamış Microsoft teknoloji yığını üzerine kurulan bir uçtan uca yönetim çözümü olarak Microsoft Dynamics AX, entegre bilgi ve araçlar, özel BI erişimi, esnek görüntüleme ve analiz özellikleri ve gelecekte büyüme için ölçeklenebilirlikle bugünün kurumsal zeka sorunlarını çözebilir. PerformancePoint Server eklemeli veya eklemesiz Microsoft Dynamics AX, iş başarısı elde etmek için gerek duyduğunuz bilgileri sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.


Çalışanlarınızın emin kararlar vermesini ve kuruluş başarısı getirmesini sağlayın. Microsoft Dynamics AX 2009, Microsoft SQL Server 2008 ile entegre olarak kuruluşunuz bütününde ilgili ve gerçek zamanlı verilere erişim sağlayan gelişletilebilir raporlama araçları ve bir BI platformu sunar.

Hızlı, güvenilir ve kapsamlı muhasebe, finans raporlama ve analiz özellikleri alın. Uygun düzeyde iş topluluğunuza erişimi genişletin ve mevcut muhasebe süreçlerinizin verimliliğini geliştirin.

Microsoft Dynamics AX 2009'un gücünü Microsoft Office PerformancePoint Server 2007'nin esnek performans yönetimi araçlarıyla birleştirerek izlemeyi basitleştirin, iş performansını ayrıntılı analiz edin ve planlama ve bütçe oluşturmayı geliştirin.