Microsoft Dynamics AX

Bugün ve gelecekte sektörünüz ve iş alanınızın global taleplerini karşılama

Microsoft Dynamics AX kurumsal zeka ve raporlama araçlarıyla çalışanlarınızı destekleyin

Günümüzün rekabetçi pazarlarında başarı, kurumsal zeka bilgilerine self servis erişimle kuruluşunuzdaki bireyler, ekipler ve idarecileri desteklemeye dayanmaktadır. Microsoft Dynamics AX’in sağlam ve hazır özellikleri sayesinde tanıdık, kullanımı kolay araçlarla özelleştirilmiş kurumsal zeka (BI) bilgilerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Microsoft SQL Server içindeki performans ve hizmetler dahil kendini kanıtlamış Microsoft teknoloji yığını üzerine kurulan bir uçtan uca yönetim çözümü olarak Microsoft Dynamics AX, entegre bilgi ve araçlar, özel BI erişimi, esnek görüntüleme ve analiz özellikleri ve gelecekte büyüme için ölçeklenebilirlikle bugünün kurumsal zeka sorunlarını çözebilir. PerformancePoint Server eklemeli veya eklemesiz Microsoft Dynamics AX, iş başarısı elde etmek için gerek duyduğunuz bilgileri sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Microsoft Dynamics AX

İşletmenizi Microsoft Dynamics AX 2009 ile geleceğe taşıyın

Microsoft Dynamics AX 2009, orta ve büyük ölçekli kuruluşlar için Microsoft yazılımları gibi görünen ve çalışan, ERP çözümü olarak da adlandırılan kapsamlı bir iş yönetim çözümüdür. Microsoft Dynamics AX, süreçleri konsolide ederek ve standartlaştırarak, verimliliği geliştirerek, kuruluşunuz bütününde görünürlük sağlayarak ve uyumluluğu basitleştirerek farklı konumlar ve ülkeler arasında iş yapmayı kolaylaştırır. Microsoft Dynamics AX ile iş yönetimi çözümünüzün çalışanlarınızın gereksinimleri ve sektörünüz ve işinizin talepleri doğrultunda olduğu ve olacağına güvenebilirsiniz.

 

Microsoft Dynamics AX Raporlama

Çalışanlarınızın emin kararlar vermesini ve kuruluş başarısı getirmesini sağlayın. Microsoft Dynamics AX, Microsoft SQL Server ile entegre olarak kuruluşunuz bütününde ilgili ve gerçek zamanlı verilere erişim sağlayan gelişletilebilir raporlama araçları ve bir BI platformu sunar.

Hızlı, güvenilir ve kapsamlı muhasebe, finans, raporlama ve analiz özellikleri alın. Uygun düzeyde iş topluluğunuza erişimi genişletin ve mevcut muhasebe süreçlerinizin verimliliğini geliştirin.

Microsoft Dynamics AX‘ın gücünü Microsoft Office PerformancePoint Server’ın esnek performans yönetimi araçlarıyla birleştirerek izlemeyi basitleştirin, iş performansını ayrıntılı analiz edin ve planlama ve bütçe oluşturmayı geliştirin.

Verimliliği geliştirin

Geçici iş dünyasında bireysel verimliliğin karlılığınız üzerinde doğrudan bir etkisi bulunmaktadır. Çalışanlara hızlı çalışmalarını ve akıllı, proaktif kararlar almalarını sağlayan tanıdık, kullanımı kolay araçlar sağlayın. Microsoft Dynamics AX‘in çalışanlarınızın ve süreçlerinizin daha verimli olmasını sağlamanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

İşletmeniz, idareciler, yöneticiler ve çalışanlara sağlam iş kararı almaları için gereken bilgileri sağlayarak avantaj elde edebilir. Microsoft Dynamics AX, bunun gerçekleşmesi için gereken bilgi ve analiz araçlarını sağlayabilir. Özel sorumluluklar için çalışanların ihtiyaç duyduğu bilgileri özelleştirebilme olanağıyla Microsoft Dynamics AX, kuruluşunuz bütününde karar alma ve verimliliği geliştirebilir. Microsoft Dynamics AX‘in işletmeniz hakkında daha iyi bilgi edinmenize nasıl yardımcı olacağını öğrenin.

distribution

Modern

Yapay zeka (AI), karma gerçeklik, sosyal ve mobil özellikleri bir araya getirerek hızlı inovasyona olanak sağlayan yeni nesil, çok kanallı uygulamalarla iş sonuçları elde edin.

puzzle

Tümleşik

Ortak bir Microsoft bulut platformu aracılığıyla birbirine bağlanan kapsamlı iş uygulamalarıyla ilişkiler, süreçler ve verileri birleştirerek herkesin en verimli şekilde çalışmasına olanak sağlayın.

productivity

Akıllı

Lider yapay zeka ve analitik teknolojilerinin sağladığı yerleşik zeka özellikleri ve yönlendirici rehberlik sayesinde daha başarılı iş sonuçları elde edin.

cup

Uyarlanabilir

Esnek, ölçeklenebilir ve güvenli bir platformda mevcut uygulamaların kapsamını genişleterek, yeni çözümler oluşturarak ve diğer teknolojilerle tümleştirme sağlayarak sektörünüz değişirken başarıyı yakalayın.