DANIŞMANLIK, ANALİZ, RAPORLAMA, SONUÇ
KARAR VE ERP GEÇİŞİ


ERP geçişi bizim için bir yazılım güncellemesi ya da seçimi değil tüm iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve geleceğe taşınmasıdır. Dünya genelinde ERP projlerinde yaşanan sorunların temel sebebi olan işletmeyi net anlama ve analiz etme aşamasını yönetim danışmanlığı ekibimiz ile gerçekleştirip, konusunda uzman proje yöneticisi, danışman ve yazılımcılarımızla sonuca ulaşıyoruz. Bu yolculukta, Microsoft Dynamics AX ERP takımımız ile birlikte yönetim danışmanlığı hizmetini sağlayan ekibimizde etkin olarak yer alıyor ve başarıyı sürdürülebilir kılıyoruz.

parallax background

ERP PROJESİNDE FBN DANIŞMANLIK

GELECEĞİNİZİ ERP İLE DÖNÜŞTÜRÜN

FBN Yönetim Danışmanlığı Microsoft Dynamics AX

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Projeye başlangıç aşamasının en önemli aşaması olan yönetim danışmanlığı hizmeti ile işletmenizin ihtiyaçlarını ve yönetim süreçlerini tespit ediyoruz.
FBN Yönetim Danışmanlığı Microsoft Dynamics AX

ANALİZ VE YOL HARİTASI

Yönetim danışmanlarımızın yaptığı çalışmalar sonrasında işletmenizin ihtiyacı olan yönetimsel geliştirmelerle birlikte Microsoft Dynamics AX ERP yazılımının modüler yapısındaki uygulamaları yapılandırıyoruz.

FBN Yönetim Danışmanlığı Microsoft Dynamics AX

DANIŞMANLIK VE BAŞLANGIÇ

Raporlama ve analiz çalışmaları ile elde edilen verilerle yapılandırılan, Microsoft Dynamics AX ERP çözümü şirketinize kurulup, tüm departmanların sisteme entegre hale getirilmesini sağlıyoruz.
FBN Yönetim Danışmanlığı Microsoft Dynamics AX

İŞ ZEKASI VE YÖNETİM

Yönetim danışmanlığı hizmeti ile güçlendirilmiş Microsoft Dynamics AX ERP geçişiniz sonrasında ortaya çıkan verileri yorumlayacak iş zekası çalışmaları ve yönetimsel kararlarınızı hızlandıracak raporlamalar ile yol haritanızı güçlendiriyoruz.